Akademi Hakkında

Öğrenmek Kişisel Ve Aktif Bir Süreçtir

Ticari gayrimenkul danışmanlığını kariyer olarak hedeflemiş yeni başlayacaklara mesleğin ilke ve esaslarını aktarmak, sektörde halen çalışmakta olanlara mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla Tigada Akademi tarafından özgün eğitim programları tasarlanmıştır.

TİGADA Akademi’de tüm öğrenme süreçlerinde aktif öğrenme yaklaşımını merkeze aldık. Akademisyenlerimiz ile eğitimlerimize iştirak eden Ticari Gayrimenkul alanında uzmanlaşmak isteyen katılımcıların bilgiyi birlikte yapılandırdığı bir ortam oluşturduk. Odağımızın çalışanlar olduğu, onların ürettiği, deneyimlediği bir anlayışla, verimli ve başarı tutkusunu tetikleyen bir eğitim içeriği oluşturduk.

TİGADA Akademi ile Ticari Gayrimenkul ilgililerini; Ticari Gayrimenkul Hukuku, Kurum İçi Mesleki Eğitim, Satış ve Pazarlama alanlarında en temel seviyeden en üst seviyeye kadar teorik ve pratik bilgilerle donatıyoruz.

TİGADA Akademi, 20 yıllık sektör tecrübesi ile alanında uzman, sadece teoride değil pratikte de başarılı eğitmenleri ve akademisyenleri ile birbirinden farklı konularda eğitimler veriyor.

Eğitim + Süreklilik = Başarı

TİGADA, kurumları geleceğe taşıyan en önemli unsurun, kurum çalışanlarının sahip olduğu bilgi, beceri ve sürekliliğin olduğunun bilincindedir. TİGADA, bu politikadan yola çıkarak Ticari Gayrimenkul alanında uzmanlaşmak isteyen ve bu alanda hizmet veren tüm çalışanlara, sektörde fark yaratmaları ve müşterilerine iyi hizmet verebilmeleri için özgün eğitim programları oluşturmuştur.

TİGADA Akademi, verdiği üç basamaklı eğitim ile Ticari Gayrimenkul Danışmanlarının, bilgi ve becerilerini geliştirmek ve onları verimli birer danışman haline getirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal Bir Firmaya Kiralamak İstediğiniz Gayrimenkulünüz mü Var?