Akademik Kadro

Alper Uçkun

Alper Uçkun, 1981 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunudur. Meslek hayatına otel ve turizm acentesinde başlayan Uçkun, sonrasında Turkcell’de Kurumsal Satış Yöneticisi ve Türk Telekom’da Kobi Portföy Yöneticisi olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk babası olan Uçkun, GSM sektöründeki 10 yıllık tecrübesinden sonra, 2017 yılından itibaren TİGADA bünyesinde Bölge Koordinatörü ve TİGADA Akademi eğitmeni olarak görev almaktadır.

Ayhan Çetinbağ

Ayhan Çetinbağ, 1975 Gölcük İzmit doğumludur. Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği mezunudur. Marmara Üniversitesi Basın Yayın bölümünü ve Sermaye Piyasası bölümlerinde de eğitimine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Çetinbağ, Sultanahmet Köftecisi Franchise müdürü olarak iş hayatına başlamış, 2017 yılından itibaren TİGADA bünyesinde Bölge Koordinatörü ve TİGADA Akademi eğitmeni olarak görev almaktadır.

Hülya Günay

Hülya Günay, 1967 Isparta Yalvaç doğumludur. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. Çeşitli bankalarda uzun yıllar Şube Müdürlüğü ve Genel Merkezlerde Müdürlük görevlerini üstlenmiştir. Siyasal Bilgiler Fakültesi Vakfı kurulu üyesidir. Evli ve bir çocuk annesi olan Günay, 26 yıllık bankacılık deneyiminden sonra, 2014 yılından itibaren TİGADA bünyesinde Takım Lideri ve TİGADA Akademi eğitmeni olarak görev almaktadır.

Orhan Can

Orhan Can, 1972 Rize doğumludur. İstanbul Üniversitesi Gemi Makinaları bölümü mezunudur. İki çocuk babası olan Can, mezun olmuş olduğu Gemi Makinaları bölümü ile ilgili bir iş tecrübesine sahip olmamakla birlikte, kendisini hayali olan tiyatroya adamıştır. Oyunculuk ve oyun yazarlığı yapmış, çeşitli tiyatrolarda kendi yazmış olduğu oyunları yönetmiştir. 2005 yılından itibaren TİGADA Akademi eğitmeni olarak görev almaktadır.

Cansu Öd

Cansu Öd, 1995 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Karşılaştırmalı Edebiyat mezunudur. Evli ve bir çocuk annesi olan Cansu Öd, 2017 yılından itibaren TİGADA Akademi eğitmeni olarak görev almaktadır.

Serdar Saklayıcı

Serdar Saklayıcı, 1961 İstanbul doğumludur. Şişli Lisesi’ nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’ nde okudu. Hazır Giyim Sektörü, imalat-ihracat alanında 27 yıl çeşitli kademelerde üst düzey yöneticilik yaptı. 2005 yılında Gayrimenkul sektöründe faaliyete başladı. Ticari Gayrimenkul alanında uzmanlaştı. Evli ve 2 çocuk babası olan sayın Saklayıcı, 2020 yılından itibaren TİGADA bünyesinde Takım Lideri ve TİGADA Akademi eğitmeni olarak görev almaktadır

Kurumsal Bir Firmaya Kiralamak İstediğiniz Gayrimenkulünüz mü Var?