Hakkımızda

Kurumsal Firma Garantili Kiralama

Danışmanlıktan kiralamaya, analizden raporlamaya gayrimenkul sektörünün ötesinde hizmet anlayışımızla, Ticari Gayrimenkul alanında uzmanlaşmış Türkiye'nin ilk danışmanlık şirketiyiz. 2001 yılında bankalarakiralik.com adı ile faaliyete başladık. Bugün, TİGADA ailesi olarak bizler 20 banka ve 250 kurumsal firmaya şube lokasyonu belirleme, kiralama ve satış konularında danışmanlık vermeye devam ediyoruz.

Referanslarımızın gücüyle mülk sahiplerine gayrimenkullerini kurumsal markalara kiraya vermenin ayrıcalığını yaşatıyoruz. Bu ayrıcalık, mağaza sahiplerinin hem uzun yıllar düzenli kira geliri elde etmelerini hem de gayrimenkullerinin değerlenmesini sağlıyor.

Kurumsal firmalar ise kendileriyle paylaşmış olduğumuz özel şifre ve yetkilerle talepleri doğrultusunda uygun bulup önermiş olduğumuz aday yeri ve alternatiflerini kolaylıkla filtreliyor, inceliyor ve onlara sunduğumuz raporlar doğrultusunda kiralamaya karar veriyorlar.

TİGADA ayrıca bankalarakiralik.com, kurumsalakiralik.com ve okullarakiralik.com markalarının da sahibidir.

Büyük ve güçlü bir aileyiz.

81 ili kapsayan bölge yapılanmamız ve 20 yıllık tecrübemizle, Türkiye’nin tamamında varız. Deneyimli eski banka müdürleri ve üst düzey yöneticilerden oluşan, dolayısıyla banka ve kurumsal firmaların vizyonlarını çok iyi özümsemiş, onların ihtiyaç ve taleplerini çok iyi anlayabilen danışman ve yönetim kadromuz ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz müşterilerimizle büyük ve güçlü bir aileyiz.

Sürecin başından sonuna dek farkımızla yanınızdayız.

Banka ve kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz veriden güç alan iş modelimiz sayesinde doğru gayrimenkulü doğru kurumsal kiracı ile doğru zamanda buluşturuyoruz. Ticari Gayrimenkul alanında uzmanlaşmış deneyimli kadromuz sayesinde sektör alışkanlıklarının dışında beklentilerin de ötesinde özel bir deneyim yaşatıyoruz.

Tam gizlilik prensibi ile çalışır, eşit çıkar gözetiriz.

Gayrimenkul sahipleri, banka ve kurumsal firmaların çıkarlarını eşit şekilde gözeterek, kiralama süreçlerini “tam gizlilik prensibine” göre yürütüyoruz. Taviz vermeyen duruşumuz sayesinde uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.

Her zaman bilimsel verinin sonuç yaratma gücüne inanırız.

Lokasyonunuzu en iyi şekilde değerlendirmek için bölgede yaşayanların demografik verileri, sosyo-ekonomik statüleri, eğitim durumları ve harcama kırılımları ile adresinize yakın tüm mağazaları analiz ediyor, kapsamlı bir rapora dönüştürüyoruz. Böylece verinin gücünden faydalanıp etkili sonuçlar yaratıyoruz.

Kurumsal Bir Firmaya Kiralamak İstediğiniz Gayrimenkulünüz mü Var?