Yönetim Kurulu

İsmail AkartürkYönetim Kurulu Başkanı

İsmail Akartürk, 1965 Alaşehir doğumlu olup Manisa Lisesi mezunudur. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine, Emlak Bankası Genel Müdürlüğü’nde Uzman Yardımcısı olarak başlamış, farklı bankalarda değişik kademelerde yönetici sıfatıyla devam etmiştir. 2001 yılının sonlarından itibaren kurumsal şirketlere danışmanlık yapmak üzere bankalarakiralik.com, kurumsalakiralik.com ve okullarakiralik.com şirketlerini kurmuştur. Gayrimenkul sektöründe sağlamış olduğu 20 yıllık başarı ve inovasyon ile kendi alanında lider TİGADA A.Ş.’yi kurmuştur.  Sayın Akartürk, evli ve iki çocuk babası olup hali hazırda TİGADA A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmakta, çeşitli üniversite ve kuruluşlarda eğitimler verip sektörel tecrübelerini genç dimağlara aktarmaktadır.

Prof. Dr. Ekrem Ali AkartürkYönetim Kurulu Başkan Vekili

Prof. Dr. Ekrem Ali Akartürk, 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne kaydını yaptırdı ve 1991 yılında başarıyla mezun oldu. 1992 yılında avukatlık stajını tamamlayarak, İstanbul Barosu’na kaydoldu.  Daha sonra akademik çalışmalar yapmak amacıyla Almanya ve Fransa’da bulundu. Avrupa Hukukuna Uyum Süreci Açısından 1982 Anayasası’nda Siyasal Parti Yasakları” adlı doktora tezi ile “Kamu Hukuku Doktoru” unvanını kazandı.

2007 yılında bir süre akademik yaşama ara vererek, ulusal ve yabancı şirketlere hukuk danışmanlığı yaptı. 2011 yılında “Parlamenter Rejim Uygulamaları ve Parti Sistemleri adlı çalışması ile anayasa hukuku doçenti, 2017 yılında Oy Hakkının Anayasal İlkeleri başlıklı takdim tezi ile de anayasa hukuku profesörü oldu. Kamu hukuku alanında yayınlanmış birçok akademik çalışması bulunan Prof. Dr. Akartürk, evli ve bir çocuk babası olup, değişik üniversitelerde anayasa hukuku ve idare hukuku dersleri vermektedir.

Osman Bayazit GençYönetim Kurulu Üyesi

Osman Bayazit Genç, 1966 Bursa doğumludur. İlkokul ve ortaokul eğitimini Almanya’da tamamlayan Genç, Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunudur. Çalışma hayatına ATT Touristik Türkei’ de Profesyonel Turizm Rehberi olarak başlayan Genç, çeşitli firmalarda Genel Müdürlük görevlerini üstlenmiştir. Halen MMI Eurasia Fuarcılık’ta yöneticilik (Messe München Türkiye ortaklığı), Leipziger Messe’deki Türkiye resmi temsilciliği, Messe München Türkiye resmi temsilciliği ve Agora Turizm ve Tic. Ltd. Şti. kurucu ve genel müdürlük görevini üstlenmektedir. Sayın Genç, evli ve bir çocuk babası olup Almanca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Kurumsal Bir Firmaya Kiralamak İstediğiniz Gayrimenkulünüz mü Var?