İcra Kurulu

Tuncay Buluşİcra Kurulu Üyesi – Genel Müdür Yardımcısı

Tuncay Buluş, 1969 Bodrum doğumludur. İnönü Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Kariyerine bankacılık ile başlayan Buluş, çeşitli bankalarda pazarlama müdürlüğü ve şube müdürlüğü yapmıştır. 2008 yılından itibaren TİGADA bünyesinde Bölge İşletmelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyeliği görevini yapmaktadır. Sayın Buluş, evli ve iki çocuk babasıdır.

Hicran Özerİcra Kurulu Üyesi – Genel Müdür Yardımcısı

Hicran Özer, 1969 Kocaeli doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 26 yıl çeşitli bankalarda Şube Müdürlüğü ve İç Kontrol Merkezi Şube Kontrol Birim Yöneticisi olarak görev yaptı. Evli ve bir çocuk annesi olan Özer, 2017 yılından itibaren TİGADA bünyesinde Mali İşler ve Kurumsal İlişkilerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyeliği görevini yapmaktadır.

Serpil Uzunsoyİcra Kurulu Üyesi – Kurumsal Gelişim Direktörü

Serpil Uzunsoy, 1982 Melbourne, Avustralya doğumludur. İlkokul eğitimini Avustralya’da tamamlayıp 1995 yılında ailesi ile Türkiye’ye taşınmıştır. Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur. Meslek hayatına öğretmen olarak başlayan Uzunsoy, uzun yıllar eğitim sektöründe yönetici olarak görev aldı. İki çocuk annesi olan Uzunsoy, 2020 yılında TİGADA bünyesine Kurumsal Gelişim Direktörü olarak katıldı.

Kurumsal Bir Firmaya Kiralamak İstediğiniz Gayrimenkulünüz mü Var?