Garanti Bankası Kiralık Yerim Var | Garanti Bankası Kiralık Dükkan

Garanti BBVA’ya Kiralık Yer

Yatırım dendiği zaman pek çok kişinin aklına gayrimenkul gelir. Bunun nedeni gayrimenkulün en sorunsuz ve risksiz, avantajları yüksek olan yatırım çeşidi olmasıdır. Kolay kolay değer kaybetmeyen ve doğru kiracıya verildiği zaman düzenli bir şekilde gelir getiren bu yatırım türü pek çok insanın ilk tercihleri arasında yer alır.

Dışarıdan bakıldığı zaman iyi yanları çoğunluktaymış izlenimini verse de gayrimenkul sahibi olmanın kendine has zorlukları vardır. Bu tür sorunları tek başınıza çözmektense doğru danışmanlık ve yardım hizmetleri ile daha hızlı ve kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Böylece gereksiz zaman ve buna bağlı olarak da para kaybını sıfırlayabilirsiniz.

Mülk sahibi olmanın dezavantajları arasında insan ilişkileri gelir. Mülkünüzü kiralamak ve buradan gelir elde etmek istiyorsanız kiracılar ve emlakçılarla muhatap olmanız gerekir. Birden çok emlakçıyla birlikte çalışmak, onların güvenilirliği konusunda şüpheye düşmek, kiracı adaylarının seçimi konusunda emin olamadan karar vermek zorunda olmak bunların başında yer alır. Hele ki çalışıyorsanız bu tip işler mesai dışı vakitlerde ve hafta sonlarında yapılamayacak kadar çok vakit alabilir.

Her ne kadar seçimi düşünerek yapmış olsanız da kiracılar her zaman düzenli gelir kaynakları değillerdir. Ekonomideki dalgalanmalar mülkünüzden elde etmek istediğinizi geliri düzensiz bir hâle sokabilir.

Gayrimenkul sahibiyseniz ve bir kiracınız varsa mülkünüzde yapılması gereken bakımlardan yine siz sorumlusunuzdur. Eskiyen binaların içindeki yenilemeler, boya ve badana işlemleri ve tamirler yine paranızı ve vaktinizi ayırmak zorunda olduğunuz kısımlardır. Mülkünüze zarar gelmesi durumunda siz zarara uğrarsınız. Kimi zaman gayrimenkullerin bulunduğu semtlerin nüfusu ve hareketliliği azalırsa değer kaybı da gözlenebilir.

Gayrimenkul sahibi olmanın bu tarz zorluklarını tamamen elimine edip avantajlarını arttırmak için tavsiye edilen yöntemlerin başında kurumsal kiralama gelir. Mülkünüzü bilinen, prestijli ve iyi bir markaya; örneğin banka ya da zincir marketlerden bir tanesine kiralayabilirsiniz. Bu şekilde kiracınızın güvenilir olduğuna emin olabilir, kira gelirinizi de düzenli olarak alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kurumsal Kiralama

Kurumsal kiralama söz konusu olduğu zaman firmalar, belirli bir standarda göre dizayn edilmek zorunda oldukları için kendi yenilemelerini kendileri yaparlar. Böylece mülk sahipleri bu tür masraflardan da kurtulmuş olur.

Kurumsal firmalara, özellikle de bankalara gayrimenkul kiralamak mülkünüzün değerinin de artmasına yardımcı olur. İlerleyen yıllarda yine benzer şekilde prestijli ve güvenilir kiracılara dükkanınızı kiralayabilir ve daha yüksek kira bile elde edebilirsiniz. Prestijli firmalar ya da zincir marketler sadece sizin mülkünüzün değil civardaki gayrimenkullerin de değerini semte hareketlilik getirerek arttıracaklardır. Bu nedenle de aynı civarda birden fazla mülkünüz varsa muhakkak kurumsal firmaları kiracı olarak almayı düşünmelisiniz.

Prestijli ve bilinen firmalar ve bankalardan bahsedildiğinde akla ilk gelen isimlerden bir tanesi de Garanti BBVA’dır. Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti BBVA en çok güvenilen ve tercih edilen kurumlardan biri haline gelmiştir. 1946 yılında Ankara’da kurulmuş olan Garanti BBVA şu anda yurt içinde toplamda 984 adet şubeye sahiptir ve bu sayı sürekli olarak artış halindedir.

Bulunduğu semtlere prestij ve hareketlilik getiren Garanti BBVA’ya sahip olduğunuz mülkü kiralamak sizin açınızdan oldukça avantajlı ve uzun süreli bir süreç olacaktır. İşte bu noktada TİGADA devreye işte tam da bu noktada girerek danışmanlık ve bağlantı sağlama hizmetleriyle yardımınıza koşar. Kurumsal firmalar ve zincir marketlerle gayrimenkullerini bu firmalara kiralamak isteyen mülk sahiplerini buluşturma görevini üstlenen TiGADA sayesinde sizin tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olur.

TiGADA ile iletişime geçtiğiniz zaman danışmanlarımız ve uzmanlarımız gayrimenkulünüzü yakından görmek için lokasyon ziyareti yaparlar. Detaylı bir analiz sürecinden sonra mülkünüz ile uygun olan firma eşleştirilir ve kiralama işlemi gerçekleştirilir.

TiGADA sadece kiracı firmaları ve mülk sahiplerini birleştirecek Türkiye’nin en geniş ağına sahip olmakla kalmaz. Aynı zamanda da bu süreç boyunca her iki tarafın da yanında olur, hukuki haklar konusunda danışmanlık sağlar. Sözleşmelerin hazırlanması, tarafların anlaşmaya varması için arabuluculuk ve imzaların atılması gibi zaman alabilecek ve uzmanlık isteyen her adımda yanınızda olur. Bu şekilde haklarınızı koruyarak alabileceğiniz en avantajlı teklifleri elde etmenizi sağlayan TiGADA uzman ve deneyimli ekibi sayesinde akılınızda kalabilecek her soruyu cevaplamak için iletişime hazırdır.Bir cevap yazın