İş Bankası’na Kiralık Yerim Var – İş Bankası Kiralık Dükkan

Türkiye’nin ilk kurulan ve şu anda en büyük bankası olan İş Bankası bulunduğu her sokağa ve semte kendi prestijini yansıtarak hareketlilik getirmesiyle de ünlüdür. İş Bankası şubeleri insanların sık uğradığı, çevresinde benzer kalitede dükkanların ve mağazaların bulunduğu, kiraladıkları yere olduğu kadar civardaki gayrimenkullere de değer kazandıracak şekilde yerler kiralar. İşte bu nedenden ötürü de pek çok mülk sahibi, gayrimenkullerini İş Bankası şubesi olarak kiralamak isterler.

İş Bankası günümüzde toplamda 1281 adet şubeye sahiptir. Bunlardan 22 adedi yurtdışında bulunur. 1259 yurt içi şubesi ise her geçen gün artmaktadır. Bunların yanında ATM şubeleri ise 6568 adettir ve hızla artmaktadır. Yeni açılan ya da adres değiştiren İş Bankası şube ya da ATM’leri için her daim yeni ve uygun gayrimenkuller aranmaktadır.

Mülk sahipleri için kurumsal kiralama büyük ve kimi zaman beklenmedik avantajlar sağlayabilir. Gayrimenkul her ne kadar kârlı ve çoğu zaman risksiz bir yatırım şekli olsa da mesleğini doğru bir şekilde yapmayan emlakçılar ve güvenilmeyen kiracılar yüzünden ev sahibi olmak kişileri hem finansal zarara uğratabilir hem de gereksiz vakit kaybı ve can sıkıntısına yol açabilir.

Güven vermeyen kiracılar kiraları düzenli olarak ödemeyebilir, ya da güvenilir olsalar dahi ekonomik dalgalanmalardan kolayca etkilenirler. Ayrıca daire ya da dükkanlarınızı kiralayacak kiracıların tadilat, aniden ortaya çıkan tamir işleriyle mülk sahibi olarak sizin ilgilenmeniz gerekecektir. Bu da sizin açınızdan yine para ve vakit kaybı olarak gerçekleşir.

Kurumsal firmalara, zincir marketlere gayrimenkul kiralamak bu gibi sorunları ortadan kaldırır, mülk sahiplerinin ilgilenmek zorunda oldukları pek çok işi ortadan kaldırır. Kurumsal firmalar mülkünüzün düzenli gelir kazandırması için kiralamaya çok uygundur. Ekonomiden etkilenmezler ve güvenilirlerdir. Daha yüksek rakamlara kiralama olasılığınız da yüksektir. 

İş Bankası gibi iyi bilinen, müşterileri tarafından güven verici bulunan ve prestijli bir markaya gayrimenkul kiralamak bütün mülk sahiplerinin istedikleri bir şeydir. Atatürk’ün kurduğu banka olarak bilinen İş Bankası sizlere sadece düzenli gelir ve güvenli bir kiralama süreci sunmayacak aynı zamanda da mülkünüzün değerini yıllar içinde artıracaktır. İş Bankası Türkiye’nin en büyük ve sevilen bankalarından olduğu için sadece şubeleri için kiraladıkları gayrimenkuller değil civardaki bütün mülklerin de değerini artıracaktır. Bu nedenle de aynı civarda birden çok mülk sahibi kimseler için İş Bankası’na kurumsal kiralama çok avantajlı bir eylem olma potansiyeli taşır.

Kurumsal kiralama her ne kadar hem kiracılar hem de mülk sahipleri için avantajlı olsa da tarafların iletişime geçebilmesi açısından zorlayıcı olabilir. Bu yüzden de TiGADA yaklaşık yirmi yıl kadar önce gayrimenkul sahipleri ve kurumsal firmalar arasında aracı olmak, her iki tarafın da ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını sağlamak için hizmet vermeye başlamıştır. 

TiGADA, İş Bankası gibi bankalardan ya da başka prestijli kurumsal firmalardan gelen talepleri kendi sisteminde saklar. Böylece gayrimenkulünüz ile kiracı bulmak ile başvurduğunuz zaman mülkünüzün lokasyonu ve diğer özellikleri sisteme girilir ve en uygun kiracı ile eşleştirilmiş olursunuz. Kurumsal kiralama konusunda ülkenin en geniş ağına sahip olan TiGADA her iki tarafın da kârlı çıkacağı ve memnun bir şekilde anlaşmayı imzalayacağı eşleşmelere imza atar. Bu sayede mülkünüz için özellikle ilan vererek kurumsal firma ya da banka şubesi olması için kiracı aramanıza gerek kalmaz.

TiGADA üzerinden gayrimenkulleri bankalara ya da kurumsal firmalara kiraya vermek son derece kolaydır. Mülkünüze dair istenen bilgilerle başvurunuzu yaptıktan sonra uzmanlarımız gayrimenkulünüzü ziyaret ederek yerinde görecek ve incelemeleri yapacaktır. Lokasyon Analiz Raporu hazırlandıktan sonra gayrimenkulünüz sistemimize alınır ve en uygun kiracı ile eşleşmeleriniz yapılır.

TiGADA sadece kurumsal firmalar için uygun gayrimenkulleri bulmakla kalmaz. Kiralama sürecinde pek çok farklı konuda her iki tarafa da yardımcı olur. Bunların arasında tarafların anlaşmaya varmasına yardımcı olunması, kontratların hazırlanması, hukuki ve finansal danışmanlık desteği verilmesi de bulunur. Böylece sizin için en avantajlı olacak şekilde gayrimenkulünüzü İş Bankası’na ya da bir başka kurumsal firma veya bankalara kiralayabilir ve arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sadece dört basit adımda gayrimenkulünüzü kurumsal bir firmaya kiralamak için hemen başvurabilirsiniz.Bir cevap yazın