VERİ ANALİZİNİN GÜCÜNE İNANIYORUZ

Banka ve kurumsal firmalara şube yeri bulma ve şubeleşmeleri konusunda 20 yıldır aktif olarak danışmanlık hizmeti sunan, Ticari Gayrimenkul’ ün öncü firması TİGADA, gayrimenkul sektörüne yenilikler katmaya devam ediyor.

Türkiye’ de perakende sektörünün lider markaları ile çalışan, perakende sektörünün caddelerdeki uzantısı konumunda olan TİGADA, ilgili kurumların doğru ve güvenilir yatırımlar yapmasını sağlıyor.  

Tigada Kurumsal Gayrimenkul Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, doğru ve güvenilir yatırımları nasıl sağladıkları ve şube tavsiyelerini hangi analizler ile ortaya koyduklarını, TİGADA’ nın sektörün ötesinde hizmet anlayışını verdiği demeçte şöyle özetliyor: “TİGADA, yalnızca kiralama yapmak ile kalmıyor, çalıştığı kurumlara ve temsil ettiği mülk sahiplerine çeşitli demografik ve finansal analizler sunarak onların doğrudan karlı yatırımlar yapmasını sağlıyor. TİGADA, perakende sektörünün isabetli ve karlı şubeler ile büyümesini istiyor. Bunun için de çalıştığı firmalara finansal ve demografik lokasyon analizleri ile destek oluyor. İlgili kurumlara şube açmaları gereken lokasyonlar ile ilgili kurumların hitap ettiği sosyo-ekonomik ve demografik yapıya göre tavsiyelerde bulunuyor. Bu tavsiyeler ışığında banka ve kurumların yönetimlerince çıkan onaylar doğrultusunda gerekli şube ağının oluşmasına aracılık ediyor. TİGADA, kiralık aday mağazaları hakkında mülk sahiplerine de analizler sunuyor. Söz konusu mağazaların bulunduğu lokasyonun hangi perakende zincirine uygun olduğunu tespit ediyor ve kiralık aday mağazaya sektörden kiracı yerleştiriyor. Gerek kurumsal yapıların gerek ise mülk sahiplerinin kiralama sonrası sürpriz olumsuzluklar ile karşılaşmasını engellemiş oluyor. Bu yönü ile TİGADA, sadece Türkiye’de değil dünyada da 20 yıldır uyguladığı model ile benzersiz.” 

Kurduğu profesyonel işbirlikleri ile gayrimenkul sektörüne yenilikler katmaya devam eden TİGADA, gayrimenkul sahipleri ve kurumsal yapılar için güvenilir bir liman olmaya devam ediyor.